Ann-Raw

FRYZJERSTWO | KOSMETYKA | SOLARIUM

Salon

Salon „Ann-Raw” FRYZJERSTWO-KOSMETYKA to nowoczesne, komfortowe miejsca o niepowtarzalnym klimacie, w którym poczujesz się zupełnie wyjątkowo.

 

O naszym profesjonalizmie świadczą liczne szkolenia i certyfikaty zdobyte w trakcie długoletniego doświadczenia i 10 letniej działalności.

 

Nasze usługi to coś więcej niż tylko upiększanie,kosmetyka, zmiana fryzury  i zjawiskowa metamorfoza.To świat rytuałów, stworzony, by oddać się przyjemności, ukoić zmysły i poczuć się wyjątkowo. Salon „Ann-Raw” to również kosmetyka i pielęgnacja twarzy i ciała, dostosowana do indywidualnych potrzeb skóry, w zależności od jej kondycji i wieku. Nasz salon kosmetyczny robi wszystko aby zachować młodość i blask Twojej skóry jak najdłużej.

 

Profesjonalna kosmetyka twarzy i ciała, jak i kosmetyka dłoni i stóp jest podstawą dobrego wyglądu. To miejsce, gdzie nasi kosmetolodzy znajdą dla Ciebie i Twojej skóry indywidualne rozwiązanie w pielęgnacji ciała. Wystarczy odwiedzić nasz salon urody aby oderwać się na chwilę od codzienności.

Niepowtarzalny klimat, oddani swojej pracy specjaliści, najwyższej klasy produkty i zabiegi to nasza wizytówka.

 

ZDJĘCIA SALONU

więcej zdjęć dostępnych na INSTAGRAMIE

KONTAKT

bądźmy  w kontakcie

Lokalizacja

Łódź, ul. Lutomierska 115D lok. 7

Mail

aniarawicka@icloud.com

Telefon

+48 504 938 600

Copyright © 2019 by Giekastudio.pl