Witamy w Salonie AnnRaw!

„Ann-Raw „Fryzjerstwo - Kosmetyka - Łódź
Salon „Ann-Raw” FRYZJERSTWO-KOSMETYKA to nowoczesne, komfortowe miejsca o niepowtarzalnym klimacie, w którym poczujesz się zupełnie wyjątkowo.
O naszym profesjonalizmie świadczą liczne szkolenia i certyfikaty zdobyte w trakcie długoletniego doświadczenia i 15 letniej działalności.
Nasze usługi to coś więcej niż tylko upiększanie,kosmetyka, zmiana fryzury  i zjawiskowa metamorfoza.To świat rytuałów, stworzony, by oddać się przyjemności, ukoić zmysły i poczuć się wyjątkowo. Salon „Ann-Raw” to również kosmetyka i pielęgnacja twarzy i ciała, dostosowana do indywidualnych potrzeb skóry, w zależności od jej kondycji i wieku. Nasz salon kosmetyczny robi wszystko aby zachować młodość i blask Twojej skóry jak najdłużej.
Profesjonalna kosmetyka twarzy i ciała, jak i kosmetyka dłoni i stóp jest podstawą dobrego wyglądu. To miejsce, gdzie nasi kosmetolodzy znajdą dla Ciebie i Twojej skóry indywidualne rozwiązanie w pielęgnacji ciała. Wystarczy odwiedzić nasz salon urody aby oderwać się na chwilę od codzienności.
Niepowtarzalny klimat, oddani swojej pracy specjaliści, najwyższej klasy produkty i zabiegi to nasza wizytówka.

Zdjęcia salonu

Więcej zdjęć dostępnych na INSTAGRAMIE oraz FACEBOOK

Masz pytania? Zadzwoń!

"Każdy z nas nosi w sobie piękno. Cała sztuka polega na tym, by umieć je odkryć..."

TOP